جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > پیام تسلیت رئیس دانشگاه سمنان در پی در گذشت دو دانشجوی این دانشگاه


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    پیام تسلیت رئیس دانشگاه سمنان در پی در گذشت دو دانشجوی این دانشگاه
  

با كمال تأسف و تأثر مطلع شدیم دو نفر از دانشجویان عزیز دانشگاه سمنان آقای امیرحسین اکرامی دانشجوی رشته مهندسی عمران و خانم زهره یوسفی دانشجوی رشته صنایع غذایی بر اثر سانحه  تصادف جان خود را از دست داده اند.

دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان در پیامی درگذشت نابهنگام این دانشجویان عزیز را تسلیت عرض نموده و مراتب همدردی و اظهار تاسف خود را با خانواده های ایشان اعلام داشتند .

دکتر نصیری در این پیام آورده است؛ اینجانب این مصیبت جانفرسا را به خانواده محترم و معظم این دو دانشجوی عزیز و دانشجویان گرانقدر دانشگاه سمنان صمیمانه تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم آن عزیزان سفر کرده شکیبایی ، سلامتی و بقای عمر با عزّت آرزو می نمایم.

روحشان شاد

با ذکر صلوات و قرائت فاتحه ای یادشان را گرامی می داریم

 


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تغذیه, اخبار خوابگاهی, اخبار رفاهی شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ ساعت :٠٨:٤٢ تعداد نمایش:263 کد خبر : ١٤٧٩٣

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1100161       Iبازدید امروز: 190      I   کل بازدید: 4089131      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/1875      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved